Wybory samorządowe 2014: Wybrano przewodniczących komisji wyborczych!

Poniżej prezentujemy wykaz przewodniczących okręgowych komisji wyborczych i ich zastępców, którzy zasiądą w tych komisjach w trakcie wyborów samorządowych 16 listopada br.::

* Obwodowa Komisja Wyborcza nr 39 – siedziba: Zespół Szkół Handlowych ul. Gen. J. Hallera 60:
Przewodniczący: Joanna ŁUKSIEWICZ (KWW Platforma Oburzonych)
Zastępca przewodniczącego: Mirosław WOLNY (KW Nowa Prawica – Janusza Korwina – Mikke)

* Obwodowa Komisja Wyborcza nr 40 – siedziba: Gimnazjum nr 11 ul. Deszczowa 14:
Przewodniczący: Wojciech OLCZAK (KWW Platforma Oburzonych)
Zastępca przewodniczącego: Urszula SZCZECINA (zgłosz. przez Prezydenta Miasta)

* Obwodowa Komisja Wyborcza nr 41 – siedziba: Miejski Dom Kultury „Szopienice-Giszowiec” ul. Gen. J. Hallera 28:
Przewodniczący: Marzena CZYRWIK (KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność)
Zastępca przewodniczącego: Dariusz KOCLEJDA (KW Prawo i Sprawiedliwość (PiS))

* Obwodowa Komisja Wyborcza nr 42 – siedziba: Szkoła Podstawowa nr 44 ul. Morawa 86:
Przewodniczący: Agata MARCINIAK (zgłosz. przez Prezydenta Miasta)
Zastępca przewodniczącego: Agnieszka FILA-WANCZURA (KWW Jedyne Takie Województwo)

* Obwodowa Komisja Wyborcza nr 43 – siedziba: Szkoła Podstawowa nr 42 ul. Wiosny Ludów 22:
Przewodniczący: Piotr STRZODA (KW Platforma Obywatelska RP (PO))
Zastępca przewodniczącego: Barbara MIŚ (KW Polskie Stronnictwo Ludowe (PSL))

* Obwodowa Komisja Wyborcza nr 44 – siedziba: Szkoła Podstawowa nr 42 ul. Wiosny Ludów 22:
Przewodniczący: Rafał KOPEĆ (KWW SLD Lewica Razem)
Zastępca przewodniczącego:
 Grażyna LABUS (KW Prawo i Sprawiedliwość (PiS))

* Obwodowa Komisja Wyborcza nr 45 – siedziba: Zespół Szkół Przemysł u Spożywczego ul. Bednorza 15:
Przewodniczący: Andrzej KUĆ (KW Prawo i Sprawiedliwość (PiS))
Zastępca przewodniczącego: Marta EFIDI (KWW Jerzego Ziętka)

* Obwodowa Komisja Wyborcza nr 46 – siedziba: Zespół Szkół Przemysł u Spożywczego ul. Bednorza 15:
Przewodniczący: Justyna KOŁODZIEJCZYK (Komitet Wyborczy Oburzeni)
Zastępca przewodniczącego: Agnieszka WÓJCIK (KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność)

* Obwodowa Komisja Wyborcza nr 159 – siedziba: Szpital ul. J. Korczaka 27:
Przewodniczący: Tomasz KAŃTOCH (KWW Forum Samorządowe i Piotr Uszok)
Zastępca przewodniczącego: Agnieszka ZMUDA (KW Nowa Prawica – Janusza Korwina – Mikke)

* Obwodowa Komisja Wyborcza nr 166 – siedziba: Szpital ul. Morawa 31:
Przewodniczący: Przemysław GRZONKA (KWW Forum Samorządowe i Piotr Uszok)
Zastępca przewodniczącego: Aldona WYWIAŁ (zgłosz. przez Prezydenta Miasta)

 

Informacje pochodzą ze strony Miejskiej Komisji Wyborczej w Katowicach: LINK
0f4fc376b26b11e3a4a612d5c0d0027d_8

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.