Plac na Glanc 2017 – zgłoszenia do 17 marca!

0
671
views

PLAC NA GLANC  to projekt Katowice Miasto Ogrodów, który ma udowodnić, że wspólnymi siłami można odmienić kawałek miasta.  Jest także promocją dobrego designu, który powstaje przy współpracy z użytkownikami. Zakłada zupełnie nowy sposób myślenia o przestrzeni publicznej, ponieważ w całości opiera się na działaniach oddolnych i konsultacjach. Przestrzeń publiczna traktowana jest jak własność mieszkańców.

Plac na Glanc 2017
Za nami 4 edycje projektu Plac na Glac, podczas których odmieniono aż 6 podwórek.  Jeśli chcesz, aby Twoje podwórko było kolejne – nic prostszego! Zgłoś je do kolejnej edycji i przekonaj nas, że to właśnie ono zasługuje na to, żeby zrobić je „na glanc”.
Aby to uczynić należy wypełnić FORMULARZ i wraz z przynajmniej trzema zdjęciami (i/lub innymi materiałami wizualnymi prezentującymi przestrzeń) wysłać na adres:  katarzyna.stalicka@miastoogrodow.eu. W tytule wpiszcie koniecznie: PLAC NA GLANC

Na zwycięskiej przestrzeni projektanci wraz z mieszkańcami podwórka stworzą przestrzeń służącą relaksowi, ale i celom praktycznym. Wszystko zależy od Waszych potrzeb i będzie wynikiem konsultacji i warsztatów.

Dokumenty można również  dostarczyć bezpośrednio do sekretariatu Katowice Miasto Ogrodów (pl. Sejmu Śląskiego 2, Katowice) z dopiskiem „Plac na Glanc”

Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 17 marca!

Prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM konkursu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here