Kandydaci do rady dzielnicy w wyborach 23 marca 2014 r.

| 28 lutego 2014

g

OBWIESZCZENIE

Okręgowej Komisji Wyborczej

Rady Jednostki Pomocniczej  nr 15 Szopienice-Burowiec

dotyczące wyborów w dniu 23 marca 2014 r.

Stosownie do § 23 ust. 9 Statutu Jednostki Pomocniczej nr 15 Szopienice-Burowiec  Okręgowa Komisja Wyborcza przedstawia

listę kandydatów na radnych

w wyborach do Rady Jednostki Pomocniczej nr 15 Szopiecnie-Burowiec:

 

LP

NAZWISKO

IMIĘ

WIEK

ZAWÓD

POPARCIE

1 ADAMCZYK MARIAN

60

górnik grupa wyborców z terenu Jednostki
2 BARA KRZYSZTOF

55

rencista grupa wyborców z terenu Jednostki
3 BIEŃKO ADAM

47

przedsiębiorca grupa wyborców z terenu JednostkiUKS Oktagon
4 BOCHNIAK MARCIN

20

młodszy górnik grupa wyborców z terenu Jednostki
5 BROMBOSZCZ BERNARD

79

emeryt grupa wyborców z terenu Jednostki, Związek Górnośląski
6 BROS JOHANN

63

przedsiębiorca grupa wyborców z terenu Jednostki,Stowarzyszenie Dla Szopienic
7 BRZOZOWSKA DOROTA

68

emeryt grupa wyborców z terenu Jednostki
8 BULSA MICHAŁ

21

student historii grupa wyborców z terenu Jednostki
9 CHACIA KARINA

20

technik elektronik grupa wyborców z terenu Jednostki
10 DOBROWOLSKI ADAM

45

stolarz grupa wyborców z terenu JednostkiUKS Szopienice
11 FISZER BEATA

32

spec. ds. kadr i płac grupa wyborców z terenu Jednostki
12 FLASZA JAN

60

inż. geodeta grupa wyborców z terenu Jednostki
13 FRELICH JERZY

81

emeryt grupa wyborców z terenu Jednostki
14 GOLA MARCIN

38

architekt grupa wyborców z terenu Jednostki
15 GRZYBOWSKI MARIAN

70

ślusarz grupa wyborców z terenu Jednostki
16 HALAPACZ PRZEMYSŁAW

30

nauczyciel grupa wyborców z terenu Jednostki
17 HEFEMAN ANDRZEJ

57

technik mechanik grupa wyborców z terenu Jednostki
18 JURASZCZYK ADRIAN

64

technik bhp grupa wyborców z terenu Jednostki, Stow. na rzecz Powstania Muzeum Hutnictwa Cynku w Szopienic.
19 KAZIMIERCZAK ADAM

31

technik elektryk grupa wyborców z terenu Jednostki
20 KNAPIK MIROSŁAWA

43

listonosz grupa wyborców z terenu Jednostki, Stowarzyszenie „Lepsze Jutro”
21 KOKOSZKA ADAM

38

technik elektryk grupa wyborców z terenu Jednostki
22 KUBELA MONIKA

34

ekonomista grupa wyborców z terenu Jednostki
23 LISOWSKI ADRIAN

21

elektryk grupa wyborców z terenu Jednostki
24 LOLL ŁUKASZ

23

ekonomista grupa wyborców z terenu Jednostki
25 MACIOŁ MARIA

62

emeryt-wykszt. średnie grupa wyborców z terenu Jednostki
26 MALINA MICHAŁ

20

student grupa wyborców z terenu JednostkiStowarzyszenie Dla Szopienic
27 MAROŃSKA HALINA

54

technik analityk grupa wyborców z terenu Jednostki
28 MICHALIK KRZYSZTOF

31

mgr inż. zintegrowanych systemów zarządz. grupa wyborców z terenu Jednostki, Stow. Dla Szopienic, UKS „Szopienice”
29 PAWLOK GRZEGORZ

43

projektant grupa wyborców z terenu Jednostki
30 PLEWNIAK BARBARA

33

kucharz, prac. sklepu grupa wyborców z terenu JednostkiStowarzyszenie „Lepsze Jutro”
31 PORWOŁ ANNA

50

technik analityk grupa wyborców z terenu Jednostki
32 PTASZNY TOMASZ

38

górnik grupa wyborców z terenu JednostkiUKS Szopienice
33 RECZEK JERZY

65

cukiernik grupa wyborców z terenu Jednostki
34 RICHTER ERNEST

71

emeryt grupa wyborców z terenu Jednostki
35 ROKICKI TOMASZ

40

górnik ślusarz grupa wyborców z terenu JednostkiUKS Szopienice
36 SARNA EDYTA

36

technik odzieżowy grupa wyborców z terenu JednostkiUKS Oktagon
37 SLEZARCZYK JANUSZ

42

st.mechanik poj. sam. grupa wyborców z terenu Jednostki
38 SOLARZ KATARZYNA

38

sprzedawca grupa wyborców z terenu Jednostki
39 SZMOL JADWIGA

65

prac adm.-biur., emeryt grupa wyborców z terenu Jednostki
40 WOCŁAW BARBARA

53

dozorca/kucharz grupa wyborców z terenu Jednostki
41 WOLF MAREK

63

ekonomista grupa wyborców z terenu Jednostki

 

W wyborach w dniu 23 marca 2014 r. od godz. 7:00 do godz. 19:00, spośród ww. kandydatów mieszkańcy Szopienic i Burowca dokonują wyboru  członków Rady Jednostki Pomocniczej nr 15 Szopienice-Burowiec. Rada liczyć będzie 15 członków.

Wyborca (tj. osoba, która najpóźniej w dniu wyborów kończy 18 lat, stale zamieszkuje na terenie Szopienic lub Burowca, figuruje w rejestrze wyborców i posiada czynne prawo wyborcze) głosuje na jednego kandydata przez postawienie znaku „X” w kratce z lewej strony obok nazwiska kandydata, na którego głosuje.

 

Wybory zostaną przeprowadzone w 7 lokalach wyborczych:

1.Zespole Szkół Handlowych przy ul. Gen. J. Hallera nr 60

Obwód nr 92 dla mieszkańców ulic: Konnej, Kuśnierskiej, Miedzianej, Pogodnej i Przedwiośnie.

 

2.Gimnazjum nr 11 przy ul. Deszczowej nr 14

Obwód nr 93 dla mieszkańców ulic: Chłodnej, Deszczowej, Hallera nr parzyste od nr 10 do końca i nr nieparzyste od nr 5 do końca, Jesiennej, Letniej, Lodowej, Mroźnej, Al. Roździeńskiego nr parzyste od nr 192 do końca, Szronowej, Śniegowej, Wiosennej i Zimowej.

 

3.Miejskim Dom Kultury ,,Szopienice-Giszowiec” przy ul. Gen. J. Hallera nr 28

Obwód nr 94 dla mieszkańców ulic: Andersa, Borki, Hallera nr parzyste od nr 2 do nr 8 i nr nieparzyste od nr 1 do nr 3, Korczaka, Obr. Westerplatte nr parzyste od nr 60 do końca i nr nieparzyste od nr 51 do końca, Skweru Hilarego Krzysztofiaka, Siewnej i Wandy.

 

4.Gimnazjum Nr 13 przy ul. Brynicy nr 7

Obwód nr 95 dla mieszkańców ulic: Bednarskiej, Brynicy, Kocura, Morawa nr parzyste od nr 2 do nr 76 i nr nieparzyste od nr 1 do nr 85, Objazdowej, Obr. Westerplatte nr parzyste od nr 2 do nr 58 i nr nieparzyste od nr 1 do nr 49.

 

5.Szkole Podstawowej nr 44 przy ul. Morawa nr 86

Obwód nr 96 dla mieszkańców ulic: Morawa nr parzyste od nr 78 do końca i nr nieparzyste od nr 87 do końca, Osiedlowej, Przelotowej, Sosnowieckiej i Sucharskiego.

 

6.Szkole Podstawowej nr 42 przy ul. Wiosny Ludów nr 22

Połączone w 1 obwód Obwody nr 97/98 dla mieszkańców ulic: Ciesielskiej, Kantorówny, Ogrodu Dworcowego, Pl. Powstańców Śląskich, Ratuszowej, Wałowej, Zamenhofa, Chemicznej, Szabelnianej, Wiosny Ludów i Wytapiaczy.

 

7.Zespole Szkół Przemysłu Spożywczego przy ul. Bednorza 15

Obwód nr 99 dla mieszkańców ulic: 11 Listopada, Bagiennej, Bednorza, Kołodziejskiej, Krakowskiej, Lwowskiej nr parzyste od nr 2 do nr 32 i nr nieparzyste od nr 1 do nr 31, Olchawy, Roździeńskiej, Skweru Walentego Roździeńskiego, Wańkowicza, Woźniaka i Wypoczynkowej.

 

                                                                             ( – ) Adam  Warzecha

                                                                           Przewodniczący

Katowice, dnia 26  lutego 2014 r.                                                      Okręgowej Komisji Wyborczej 

2 thoughts on “Kandydaci do rady dzielnicy w wyborach 23 marca 2014 r.

  1. biba

    Mam nadzieje , że ta bezużyteczna masa byłej rady odejdzie na emeryturę , by ustąpić miejsca młodszym i jeszcze wierzącym w możliwość poprawienia warunków życia w tej dzielnicy.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *